STPS5H100B
STPS5H100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STPS5H100B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STPS5H100B
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs75 pcs150 pcs525 pcs1050 pcs
Product parameter
Osa numero STPS5H100B Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75586 pcs Tietolomake STPS5H100
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 730mV @ 5A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Toimittaja Device Package DPAK
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Muut nimet 497-2640-5 Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 100V 5A Surface Mount DPAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 3.5µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 5A