STPS5L60RL
STPS5L60RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STPS5L60RL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STPS5L60RL
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 5A DO201AD
(Yhdysvaltain dollareina)
3800 pcs
Product parameter
Osa numero STPS5L60RL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 5A DO201AD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 182206 pcs Tietolomake STPS5L60
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 520mV @ 5A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 60V Toimittaja Device Package DO-201AD
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-201AD, Axial
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 60V 5A Through Hole DO-201AD
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 220µA @ 60V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 5A