STPS5H100H
STPS5H100H
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STPS5H100H luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STPS5H100H
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 5A IPAK
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs75 pcs150 pcs525 pcs1050 pcs
Product parameter
Osa numero STPS5H100H Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 5A IPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72875 pcs Tietolomake STPS5H100
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 730mV @ 5A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Toimittaja Device Package I-PAK
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Muut nimet 497-12671-5
STPS5H100H-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 100V 5A Through Hole I-PAK Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 3.5µA @ 100V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 5A Kapasitanssi @ Vr, F -