STPS5L40RL
STPS5L40RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STPS5L40RL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STPS5L40RL
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD
(Yhdysvaltain dollareina)
1900 pcs3800 pcs5700 pcs13300 pcs
Product parameter
Osa numero STPS5L40RL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 234946 pcs Tietolomake STPS5L40
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 500mV @ 5A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V Toimittaja Device Package DO-201AD
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-201AD, Axial
Muut nimet 497-6588-2
STPS5L40RL-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 40V 5A Through Hole DO-201AD
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 200µA @ 40V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 5A