Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > GLY10N05
GLY10N05
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GLY10N05 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GLY10N05
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus FIXED IND 10NH 400MA 320MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 61542 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero GLY10N05 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus FIXED IND 10NH 400MA 320MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 61542 pcs Tietolomake SURFCOIL® Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric)
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) suojaus Unshielded
Sarja SURFCOIL® GLY Arvioinnit -
Q @ Freq 10 @ 100MHz Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Non-Magnetic Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 10nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.037" (0.95mm) Taajuus - Self Resonant 2.8GHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 10nH Unshielded Molded Inductor 400mA 320 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max Nykyinen arvostelu 400mA