Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > GLY22N05
GLY22N05
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GLY22N05 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GLY22N05
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus FIXED IND 22NH 300MA 500MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 76623 pcs
Product parameter
Osa numero GLY22N05 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus FIXED IND 22NH 300MA 500MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 76623 pcs Tietolomake SURFCOIL® Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric)
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) suojaus Unshielded
Sarja SURFCOIL® GLY Arvioinnit -
Q @ Freq 10 @ 100MHz Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Non-Magnetic Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 22nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.037" (0.95mm) Taajuus - Self Resonant 2GHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 22nH Unshielded Molded Inductor 300mA 500 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Nykyinen arvostelu 300mA