Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > GLY47N05
GLY47N05
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GLY47N05 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GLY47N05
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus FIXED IND 47NH 250MA 950MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 71894 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero GLY47N05 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus FIXED IND 47NH 250MA 950MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 71894 pcs Tietolomake SURFCOIL® Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric)
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) suojaus Unshielded
Sarja SURFCOIL® GLY Arvioinnit -
Q @ Freq 11 @ 100MHz Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Non-Magnetic Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 47nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.037" (0.95mm) Taajuus - Self Resonant 1.8GHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 47nH Unshielded Molded Inductor 250mA 950 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max Nykyinen arvostelu 250mA
Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:2474-16K
  • valmistajat:API Delevan
  • Kuvaus:FIXED IND 18UH 2.84A 44 MOHM TH