Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > GLY2N214
GLY2N214
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GLY2N214 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GLY2N214
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus FIXED IND 2.2NH 500MA 90MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 77688 pcs
Product parameter
Osa numero GLY2N214 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus FIXED IND 2.2NH 500MA 90MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 77688 pcs Tietolomake SURFCOIL® Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±0.3nH Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric)
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) suojaus Unshielded
Sarja SURFCOIL® GLY Arvioinnit -
Q @ Freq 8 @ 100MHz Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Non-Magnetic Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 2.2nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.037" (0.95mm) Taajuus - Self Resonant 6GHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2nH Unshielded Molded Inductor 500mA 90 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Nykyinen arvostelu 500mA